Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Riviera Tour - okružní plavby lodí s delegátem

Riviera Tour - okružní plavby lodí s delegátem

Lidečko 31
75612 Horní Lideč
Telefon: 571 424 588
Web: https://www.rivieratour.cz
Email: info@rivieratour.cz

 

RIVIERA TOUR – cestovní kancelář, která se výhradně specializuje na služby a servis jedné plavební společnosti, a to plavební společnosti MSC Cruises.

RIVIERA TOUR je největším prodejcem plaveb s dopravou a s delegátem MSC CRUISES pro Českou republiku a Slovensko a v roce 2016 byla vyhlášena jako BEST GROUP PRODUCER MSC CRUISES pro ČESKOU REPUBLIKU, SLOVENSKO a RAKOUSKO. Dopravu do přístavu zabezpečujeme z celé ČR vlastními autobusy anebo letecky. Rodinná cestovní kancelář, kde zájem o každého klienta je opravdu upřímný se snaží pro každého klienta vytvořit ty nejlepší podmínky v rámci možností pro jeho dovolenou.

Riviéra Tour

Výběr plaveb s dopravou a delegátem pravidelně prezentován v tištěném katalogu plaveb dostal nový rozměr o nové exotické plavby a speciální plavby jako např. plavby západního a východního Středomoří, plavby do Karibiku, nebo dokonce plavby okolo Evropy a plavby kolem světa.

Riviéra Tour

Internetové stránky www.rivieratour.cz jsou propojeny přímo s databází plavební společnosti MSC Cruises. Na stránkách naleznete nejen přímé ceny plavební společnosti převedené na české koruny, ale také aktuální ceny, dostupné kapacity ale především spoustu velmi zajímavých informací o plavbách, lodních prodcedurách a životě na výletních lodích včetně fotogalerií a videí z plaveb.

Aktuální akční nabídky plaveb s dopravou a delegátem.

Online objednávku můžete vytvořit za pár minut a mimo jiné lze přímo objednat slevové balíčky, pakety, parkování v přístavu, nebo zdravotní pojištění. Během pár minut si tak můžete zakoupit luxusní plavbu.  Zažijete tak úplně jinou dovolenou.

Riviéra Tour

ČLÁNKY CK:
100. výročí České republiky Riviera slavila v Atlantickém oceánu
Nová generace výletních lodí MSC Cruises
Nová loď SMC SEAVIEW pokřtěna v Janově
Co zatím víme o MSC World Class
Rok 2017: Počátek nové éry plaveb na moři
Mincovní slavnost MSC Seaview
MSC Meraviglia*****- největší loď postavena evropskými majiteli
Nové trendy lodních plaveb s MSC Cruises
Plavební společnost MSC Cruises - hvězdné předávání cen nejlepším tour operátorům
Startuje nová sezóna poznávacích plaveb MSC Cruises 2014
Nové luxusní výletní lodě MSC Cruises
Výletní plavby na moři nejsou jen pro bohaté

Naše fotografie

 
 
 
 
 
 
 

Náš tip

Poznávací zájezdy do USA a Kanady

To nejlepší ze východu USAPoznávací zájezdy po nejkrásnějších pamětihodnostech USA a Kanady, městech i národních parcích. CK Simon Tourist.

Zájezd do LIBANONU 2023

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA za starověkými Féničany, po stopách římského impéria, prvních křesťanských komunit, kalífů, křižáků a mamlúků. Poznejte historii Libanonu a jeho kulturní rozmanitost. Termín: září 2023

ZÁJEZDY ON-LINE 2023

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2023 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Mexiko dovolená

Dovolená MexikoBělostné pláže Mexika a aktivní poznávání za rozumnou cenu. Poznejte všemi smysly opravdové Mexiko ve všech jeho barvách.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.