Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

CK Erika Tour - poznávací zájezdy nejen po Evropě

CK Erika Tour - poznávací zájezdy nejen po Evropě

Špidlenova 442
513 01 Semily
Telefon: 481 623 637
Web: http://www.erikatour.cz
Email: erika@erikatour.cz

 

Toužíte po poznání krás našeho světa nebo chcete jen relaxovat ve světoznámých letoviscích? POJEĎTE S NÁMI A SPLŇTE SI SVÉ SNY!

Dlouholetá tradice od roku 1990 nás zavazuje. Do další sezóny vstupujeme s našimi tradičními osvědčenými hodnotami: zajímavými programy, kvalitními službami a „rodinným“ přístupem. Chceme ale také stále přinášet něco nového, něčím překvapovat, a proto Vám  přinášíme  obměněné, doplněné programy, zájezdy do nových zemí, nové nápady. Jedním z nich je i nové uspořádání naší nabídky.

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY

K nejoblíbenějším zájezdům patří zájezdy do Rakouska - Salcbursko, Korutany, ale i do Vídně, na narcisový festival nebo na květinovou výstavu do Tullnu, do Francie - do Paříže, Provence i do Bretaně, hitem jsou zájezdy do Skandinávie, do Skotska, Irska, na Ukrajinu, Madeiru nebo do různých oblastí Itálie. Klienti se s námi mohou vydat do maďarských termálů, za atraktivitami Polska, Německa nebo do turisticky klidnějších zemí jako je Albánie nebo Rumunsko.

CK Erika Tour
Foto: Norsko - Lofoty

Krátké poznávací zájezdy
Zájezdy s lehkou turistikou
Zájezdy po Čechách a Moravě
Pobytové zájezdy s poznávacím programem
Poznávací okruhy
Jednodenní zájezdy
Adventní zájezdy

POBYTOVÉ ZÁJEZDY

Pro ty, kteří chtějí hlavně odpočívat, nabízíme pobyty v Chorvatsku, Itálii, Slovinsku a Maďarsku, a to v hotelech, apartmánech i v pokojích v prázdninových domech. Relaxační a lázeňské pobyty potom nabízíme v českých i slovenských lázních, a termálech v Maďarsku a ve Slovinsku.

CK Erika Tour
Foto: Chorvatsko - Makarská riviéra

Chorvatsko
Itálie
Slovinsko
Maďarsko
Slovensko
Česko

EXOTICKÉ ZÁJEZDY

Za exotikou s námi klienti cestují od Turecka po Čínu, od Indie po Vietnam, od Maroka po Madagaskar nebo od Kanady po Peru. Mezi jedny z nejoblíbenějších patří zájezdy do Jordánska, náš program ohodnotil jordánský vládní resort pro turistiku jako nejlepší program na Jordánsko. Prostě ukážeme klientům svět od Českého ráje po Tahiti.

Blízký východ
Afrika
Jižní Asie
Jihovýchodní Asie, Dálný východ
Střední a Jižní Amerika
Severní Amerika
Polynésie

LYŽAŘSKÉ ZÁJEZDY
Rakousko
Itálie

Aktuální nabídka LAST MINUTE zájezdů

CK je pojištěna proti úpadku u Generali Pojišťovny

ČLÁNKY CK:
Rakousko, jedna z nejkrásnějších zemí Evropy
Chorvatsko
Norsko - kouzelná země severu
Kostarika - Bohaté pobřeží
Národními parky západní Kanady
Jordánsko

Další kontakty

Mobil: 604 366 379

Naše fotografie

 
 
 
 
 
 
 

Náš tip

Poznávací zájezdy do USA a Kanady

To nejlepší ze východu USAPoznávací zájezdy po nejkrásnějších pamětihodnostech USA a Kanady, městech i národních parcích. CK Simon Tourist.

Plavba po rudém moři včetně letenky

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři. Kromě Egypta poznáte také Saudskou Arábii, navštívíte jordánskou Petru a zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2023

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2023 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Mexiko dovolená

Dovolená MexikoBělostné pláže Mexika a aktivní poznávání za rozumnou cenu. Poznejte všemi smysly opravdové Mexiko ve všech jeho barvách.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.