Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

CK ESO travel – specialista na dovolenou v Mexiku

CK ESO travel – specialista na dovolenou v Mexiku

Korunovační 22
170 00 Praha 7
Telefon: 233 377 711
Web: http://www.esotravel.cz/dovolena/mexiko/zajezdy
Email: info@esotravel.cz

 

Vydejte se za tajemstvím Mayů do Mexika! A vydejte se tam s námi! Jsme českou jedničkou pro exotické zájezdy – a to nejen podle klientů, ale i podle profesionálů z cestovního ruchu. Létáme do 136 zemí světa, včetně Mexika!

Do Mexika pořádáme jak poznávací, tak pobytové zájezdy. Vezmeme vás ke slavným památkám, ale i na krásné pláže. Hotely osobně vybíráme a zakládáme si na profesionalitě a kvalitě našich průvodců.

Vyberete si z poznávacích zájezdů do Mexika?

Nebo dáte přednost některému pobytových zájezdů v Mexiku nejen u moře?

  • Playa del Carmen – moderní a živ letovisko, které nabízí skvělé možnosti pro nákupy, výborné restaurace i široké sportovní vyžití. Včetně potápění.
  • Cancún – město, které leží na špici poloostrova Yucatán a které nabízí ke slunění téměř dvacet kilometrů pláží. Užijte si mexickou dovolenou na úrovni.
  • Tulum – nádherné pláže, které leží jen pár kroků od slavných mayských památek. Tady můžete skvěle zkombinovat poznávání s odpočinkem.
  • Acapulco - Chcete na vlastní kůži poznat, kam jezdí sportovní a hollywoodské hvězdy? Navštivte proto nejstarší a zároveň nejslavnější letovisko v Mexiku, Acapulco. Nádherné pláže, luxusní hotely a úchvatná příroda jsou velkými lákadly
  • Mexico City - Ponořte se naplno do víru barev a chutí v hlavním městě Mexika. Najdete zde naprosto vše, na co si vzpomenete, vždy se jedná o jedno z největší světových metropolí.
  • a další známé oblasti Mexika, kam se jezdí na dovolenou nejen k moři

Lákají vás spíše jiné země? Podívejte se na přehled dalších exotických zájezdů!

 
 

Náš tip

USA - New York, Washington, Niagara

To nejlepší ze východu USAPoznávací zájezd po nejkrásnějších pamětihodnostech východu USA včetně výletu na Niagárské vodopády a do kanadského Toronta. CK Simon Tourist.

Zájezd do LIBANONU 2023

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA za starověkými Féničany, po stopách římského impéria, prvních křesťanských komunit, kalífů, křižáků a mamlúků. Poznejte historii Libanonu a jeho kulturní rozmanitost. Termín: září 2023

ZÁJEZDY ON-LINE 2023

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2023 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Mexiko dovolená

Dovolená MexikoBělostné pláže Mexika a aktivní poznávání za rozumnou cenu. Poznejte všemi smysly opravdové Mexiko ve všech jeho barvách.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.