Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

CK ESO travel – specialista na dovolenou v Mexiku

CK ESO travel – specialista na dovolenou v Mexiku

Korunovační 22
170 00 Praha 7
Telefon: 233 377 711
Web: http://www.esotravel.cz/

 

Vydejte se za tajemstvím Mayů do Mexika! A vydejte se tam s námi! Jsme českou jedničkou pro exotické zájezdy – a to nejen podle klientů, ale i podle profesionálů z cestovního ruchu. Létáme do 136 zemí světa, včetně Mexika!

Do Mexika pořádáme jak poznávací, tak pobytové zájezdy. Vezmeme vás ke slavným památkám, ale i na krásné pláže. Hotely osobně vybíráme a zakládáme si na profesionalitě a kvalitě našich průvodců.

Vyberte si některý z mnoha pobytových zájezdů do Mexika:

Playa del Carmen – moderní a živ letovisko, které nabízí skvělé možnosti pro nákupy, výborné restaurace i široké sportovní vyžití. Včetně potápění.

Cancún – město, které leží na špici poloostrova Yucatán a které nabízí ke slunění téměř dvacet kilometrů pláží. Užijte si mexickou dovolenou na úrovni.

Tulum – nádherné pláže, které leží jen pár kroků od slavných mayských památek. Tady můžete skvěle zkombinovat poznávání s odpočinkem.

Nebo dáte přednost poznávacímu zájezdu do Mexika?

Po stopách mayské civilizace – 13 dní na cestě po slavných místech, která jsou spojena s životem Mayů. Poznáte Uxmal, Palenque, Tulum i Tikal.

To nejlepší z Yucatánu – právě na tomto poloostrově leží slavná krvavá Kukulkánova pyramida, srdce komplexu Chichén Itzá. Navštivte ji!

Za tajemstvím mayského kalendáře – jak to bylo s předpovídaným koncem světa? To zjistíte na zájezdu, během kterého nevynecháme žádnou slavnou mayskou památku

Lákají vás spíše jiné země? Podívejte se na přehled dalších exotických zájezdů!

 
 

Náš tip

VÁNOCE A SILVESTR V ALPÁCH

Zažíjte Vánoce nebo Silvestr na horách. Francie, Savojské Alpy - 8-denní SKIPASS, ubytování v rezidenci u sjezdovky, doprava - vše od 7 700 Kč za osobu. 

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Mexiko dovolená

Dovolená MexikoBělostné pláže Mexika a aktivní poznávání za rozumnou cenu. Poznejte všemi smysly opravdové Mexiko ve všech jeho barvách.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.