Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

CK ESO travel – specialista na dovolenou v Mexiku

CK ESO travel – specialista na dovolenou v Mexiku

Korunovační 22
170 00 Praha 7
Telefon: 233 377 711
Web: http://www.esotravel.cz/

 

Vydejte se za tajemstvím Mayů do Mexika! A vydejte se tam s námi! Jsme českou jedničkou pro exotické zájezdy – a to nejen podle klientů, ale i podle profesionálů z cestovního ruchu. Létáme do 136 zemí světa, včetně Mexika!

Do Mexika pořádáme jak poznávací, tak pobytové zájezdy. Vezmeme vás ke slavným památkám, ale i na krásné pláže. Hotely osobně vybíráme a zakládáme si na profesionalitě a kvalitě našich průvodců.

Vyberte si některý z mnoha pobytových zájezdů do Mexika:

Playa del Carmen – moderní a živ letovisko, které nabízí skvělé možnosti pro nákupy, výborné restaurace i široké sportovní vyžití. Včetně potápění.

Cancún – město, které leží na špici poloostrova Yucatán a které nabízí ke slunění téměř dvacet kilometrů pláží. Užijte si mexickou dovolenou na úrovni.

Tulum – nádherné pláže, které leží jen pár kroků od slavných mayských památek. Tady můžete skvěle zkombinovat poznávání s odpočinkem.

Nebo dáte přednost poznávacímu zájezdu do Mexika?

Po stopách mayské civilizace – 13 dní na cestě po slavných místech, která jsou spojena s životem Mayů. Poznáte Uxmal, Palenque, Tulum i Tikal.

To nejlepší z Yucatánu – právě na tomto poloostrově leží slavná krvavá Kukulkánova pyramida, srdce komplexu Chichén Itzá. Navštivte ji!

Za tajemstvím mayského kalendáře – jak to bylo s předpovídaným koncem světa? To zjistíte na zájezdu, během kterého nevynecháme žádnou slavnou mayskou památku

Lákají vás spíše jiné země? Podívejte se na přehled dalších exotických zájezdů!

 
 

Náš tip

TERMÁLNÍ OSTROV ISCHIA 2017

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8, 10, 12, 15-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 5.790 Kč.

 

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska

Pojeďte s CK TILIA na velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně
Sleva 1000 Kč pro rezervace do 31. 10. 2017

ZÁJEZDY ONLINE 2017

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Mexiko dovolená

Dovolená MexikoBělostné pláže Mexika a aktivní poznávání za rozumnou cenu. Poznejte všemi smysly opravdové Mexiko ve všech jeho barvách.

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.